ātrie kredīti comparo
Dalies

Kredīti ar sabojātu kredītvēsturi ir pieejami Latvijā pie vairākiem aizdevējiem. Šajā rakstā noskaidrosim, kādi ir nosacījumi un kur atrast šos aizdevējus!

Kas ir kredīts ar negatīvu kredītvēsturi?

Kredītvēsture parāda katra cilvēka spēju veikt dažādus maksājumus laikā. Tas neattiecas tikai uz ātro kredītu aizdevumu atmaksu, bet arī, piemēram, mobilo sakaru rēķinu apmaksu. Visa šī informācija parādās kredītvēsturē un dati par to saglabājas līdz pat 10 gadiem. Gadījumā, ja persona ar negatīvu kredītvēsturi vēlas noformēt aizdevumu, nepieciešams atrast aizdevēju, kurš piedāvā šāda veida iespēju.

Vai ir iespējams aizņemties ar negatīvu kredītvēsturi?

Labā ziņa ir tāda, ka ikvienam ir iespēja aizņemties arī ar sabojātu kredītvēsturi. Protams, tādā gadījumā nepieciešams ņemt vērā arī to, ka aizdevējs ir tiesīgs piemērot striktākus aizņemšanās nosacījumus, ja aizņemies ar sliktu kredītvēsturi. Vislabākie un izdevīgākie aizdevumi, protams, tiks piedāvāti personām, kuru kredītvēsture ir pozitīva.  Kredīti parādniekiem ir pieejami pie vairākiem aizdevējiem.

Kur atrast kredītus ar negatīvu kredītvēsturi?

Lai atrastu, kurš no aizdevējiem piedāvā iespēju aizņemties ar negatīvu kredītvēsturi, ir vērts salīdzināt visus aizdevējus, lai atrastu piemērotāko variantu tieši sev. Comparo kredītu salīdzināšanas portālā iespējams ātri un ērti iegūt visu nepieciešamo informāciju par aizdevējiem un to aizņemšanās nosacījumiem. Šeit atradīsi informāciju arī par to, kuri aizdevēji Latvijā piedāvā iespēju aizņemties arī ar negatīvu kredītvēsturi.

Kredītu apvienošana – vērts apdomāt

Gadījumā, ja tev ir vairāki aktīvi aizdevumi un nespēj veikt to apmaksu, ir vērts padomāt par to, kā apvienot visus aizdevumus vienā. To sauc par kredītu apvienošanu. Tā ir iespēja apvienot visus aizdevumus vienā maksājumā un veikt maksājumu tikai par vienu aizdevumu, kurā iekļauti visi iepriekšējie. Tādā veidā būs iespējams atvieglot kredīta atgriešanas procesu.

Kā aizņemties kredītu?

Ja tev nepieciešams patēriņa kredīts ar sliktu kredītvēsturi, tad pirmais solis, lai varētu atrast piemērotāko risinājumu, protams, ir aizdevēja izvēle. Kad izvēlies aizdevēju, noteikti pievērs uzmanību sekojošiem kritērijiem:

  • Aizdevuma minimāla un maksimālā summa
  • Aizdevuma procentu likme
  • Aizdevuma atgriešanas termiņš
  • Reģistrācijas maksa
  • Vecuma ierobežojums

Visi šie faktori ir svarīgi, lai atrastu piemērotāko aizdevēju. Izvēloties labāko aizdevēju, noteikti ir vērts uzzināt kāda ir aizdevuma minimālā un maksimālā summa, kā arī kāda ir aizdevuma procentu likme. Tādā veidā uzzināsi, vai konkrētais aizdevuma piedāvājums tev ir izdevīgs vai tomēr nē. Protams, svarīgi pievērst uzmanību arī pārējiem aizdevuma nosacījumiem, lai saprastu, vai šis variants ir tev piemērots.

Comparo salīdzināšanas portālā visa šī informācija par katru aizdevēju ir pieejama apkopotā veidā, tāpēc tādā veidā iespējams ietaupīt laiku uz aizdevēju salīdzināšanu. Šeit atradīsi informāciju par to, kuru aizdevēju piedāvājumā ir kredīti parādniekiem. Tāpat šajā lapā atradīsi arī visu nepieciešamo informāciju, lai uzzinātu par katru aizdevuma veidu un tā aizņemšanās nosacījumiem.

Jāņem vērā arī tas, ka ar sliktu kredītvēsturi būs pieejami īstermiņa aizdevumi, bet ilgtermiņa kredīti ar sliktu kredītvēsturi nav tik izplatīti.

Kur aizņemties ātro kredītu ar sabojātu kredītvēsturi?

Kā jau minējām, kredīti ar sabojātu kredītvēsturi ir pieejami pie vairākiem aizdevējiem Latvijā. Lai atrastu sev piemērotāko variantu, no sākuma salīdzini visus iespējamos variantus un tad veic kredīta noformēšanu. Tādā veidā varēsi ietaupīt gan laiku, gan arī naudas līdzekļus.