Dalies

Vai jūs vēlētos, lai jūsu bērns, iesaistoties jautrā darbībā, iemācītos labāku pašdisciplīnu, pašapziņu un pašaizsardzību? Ja tā, tad bērnu aikido cīņas mākslas programma būs vērts ieguldīt bērna turpmākajā veselībā, fiziskajā sagatavotībā un labklājībā.

Aikido bērniem ir labākā izvēle, jo tā viņiem piedāvā vērtīgas mācības, kuras viņi arī turpmāk var palīdzēt attīstīt uzmanību, izpratni un harmonijas jēdzienu. Tas uzlabo koordināciju, pašapziņu un disciplīnu, vienlaikus esot aktīvam un lieliski piemērotam.

Aikido spēcīgā filozofija ļauj jauniešiem un bērniem apgūt efektīvu cīņas mākslu, nemudinot tos cīnīties vai attīstīt agresiju. Apmācība ietver daudz ukemi (klupšanas un ripināšanas), metožu praktizēšanu kopā ar partneri, kā arī darbības un spēles, lai atbalstītu uzmanības, koordinācijas, līdzsvara un harmonijas apguvi, kas ir galvenie principi cīņas mākslā.

Nodarbības ir ātras, darbības pilnas un jautras. Aikido nav konkurētspējīgs, un treniņos nav ne sparinga, ne cīņas. Tā vietā bērni sadarbojas, lai kooperatīvā un drošā vidē apgūtu šo unikālo cīņas mākslu.

Aikido unikalitāte ir tajā, ka jūs varat sākt to praktizēt jebkurā vecumā. Tomēr jums jāsaprot, ka visiespaidīgākos rezultātus jūs varat sasniegt, ja sākat skolā vai pusaudža vecumā.

Aikido ir japāņu aizsardzības cīņas māksla, kas novirza un izmanto uzbrucēju spēku pret sevi. Tas ietver dinamiskus metienus, slēdzenes, piespraudes un spiediena punktus, lai bez piepūles pārvarētu pretinieku. Aikido nepaļaujas uz spēku un lielumu, bet gan uz kustību, paņēmieniem un laiku. Tas nozīmē, ka jūs varat to iemācīties un apgūt neatkarīgi no vecuma vai dzimuma.